Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Przegrana w Biskupcu

23. 04. 24

Na tarczy wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z Ossą Biskupiec. Mecz był wyrównany i można było go wygrać, ale do wygranej potrzeba skuteczności a z tym nasi piłkarze są na bakier. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla Ossy. W drugiej połowie dzięki bramce samobójczej gospodarzy mieliśmy remis 1:1. Chwilę później goście wychodzą na prowadzenie. Wynik w końcówce meczu mógł ulec zmianie. Rzutu karnego w ostatniej minucie nie wykorzystał Paweł Kamiński i tym samym wracamy z zerowym dorobkiem punktowym.

Ossa Biskupiec - Polonia Pasłęk 2:1 (1:0)

Wyjściowy skład Polonii: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Kuczkowski, Perlejewski, Kopycki.