Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Pewne zwycięstwo

23. 09. 25

polo zwierz

Polonia Pasłęk po dobrej grze pierwszych minut meczu pewnie pokonała w Zwierzewie miejscowego Kormorana 1:6. Pierwszą bramkę już w ósmej minucie meczu strzelił Kuba Błażewicz. W trzydziestej czwartej minucie goście z rzutu karnego doprowadzają do remisu. W czterdziestej czwartej minucie z rzutu karnego na 1:2 podwyższa Patryk Wieliczko. Po zmianie stron to już tylko poloniści strzelali bramki. W 66 minucie Norbert Berdyczko strzela na 1:3. W 74 minucie swoją drugą bramkę w meczu strzela Kuba Błażewicz i mamy już 1:4. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 81 minuty kiedy to z rzutu karnego ponownie na listę strzelców wpisuje się Patryk Wieliczko. Wynik meczu w 89 minucie ustala Kuba Błażewicz i wygrywamy 1:6

Kormoran Zwierzewo – Polonia Pasłęk 1:6 (1:2). Bramki: Błażewicz 8’,74’,89’. Wieliczko 44’,81’, Berdyczko 66’

Skład: Bebłowski, Gortatowski(75’ Bakunowicz), Wiczyński(75’ Kruczyński), Berdyczko(68’ Rudziński), Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Szawara, Suckiel, Błażewicz, Kopycki(80’ Perlejewski)