Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wygrana z sąsiadem

23. 10. 01

POL HUR 13

Tylko w pierwszej połowie Huragan Morąg był równoprawnym przeciwnikiem dla piłkarzy Polonii Pasłęk. Piłkarze z Morąga dwukrotnie odejmowali prowadzenie w meczu w jedenastej minucie 0:1 i w dwudziestej drugiej na 1:2. Pierwsza połowa zakończyła się 3:2 dla podopiecznych trenera Machińskiego. Bramki w pierwszej połowie dla polonistów zdobyli, Kamil Kopycki w piętnastej minucie, Huber Konczewski w 32 minucie i Patryk Wieliczko z rzutu karnego w 45 minucie. Druga połowa meczu to już całkowita dominacja na boisku piłkarzy Polonii, którzy w przeciągu drugiej połowy meczu strzelili pięć bramek.

Polonia Pasłęk – Huragan Morąg 8:2 (3:2) . Bramki: Kopycki 15’, Konczewski H 32’ i 46’, Wieliczko 45’ i 61’(k), Kuba Błażewicz 63’ i 89’, Rudziński 90+1”

Skład: Bebłowski(78’ Gołębiewski), Wiczyński(75’ Gortatowski), Berdyczko(65’ Kruczyński), Wieliczko(75’ Olejniczak), Konczewski H, Nestorowicz(70’ Dudkowski), Szawara, Konczewski M ( 57’ Bakunowicz), Suckiel, Błażewicz, Kopycki(60” Rudziński)