Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wygrana z liderem

23. 10. 29

56638 4297 polonia start 2 3

W przeciągu tygodnia piłkarze Polonii Pasłęk ograli na wyjeździe wicelidera tabeli, a w niedzielnym meczu z liderem nie dali żadnych szans Startowi Nidzica. Przez cały mecz to podopieczni trenera Machińskiego kontrolowali przebieg gry i mieli wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. W siedemnastej minucie Kamil Kopycki strzela bramkę na 1:0. W dwudziestej czwartej minucie gry goście doprowadzają do remisu. Odpowiedź polonistów jest natychmiastowa, bo po minucie Hubert Konczewski strzela bramkę na 2:1. W drugiej połowie gry obraz gry nie uległ zmianie. Polonia nadal dominowała i stwarzała więcej sytuacji strzeleckich. W siedemdziesiątej czwartej minucie Norbert Nestorowicz podwyższa wynik na 3:1. W osiemdziesiąte piątej minucie Hubert Konczewski strzela swoją drugą bramkę w meczu i prowadzimy 4:1. Minutę później goście po problematycznym rzucie karnym zdobywają drugą bramkę i mecz kończy się wynikiem 4:2.

Polonia Pasłęk – Start Nidzica 4:2 (2:1). Bramki: Kopycki 17’, Konczewski H 25’ i 85’, Nestorowicz

Skład: Bebłowski, Perlejewski, Kruczyński, Wiczyński, Berdyczko( Gortatowski), Bakunowicz( Nestorowicz), Wieliczko, Konczewski H, Konczewski M, Błażewicz(31’ Sawicki Rudziński), Kopycki