Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wygrana z Iskrą

23. 11. 05

Po emocjonującym meczu z kompletem punków wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z Iskrą Narzym. W dwóch ostatnich meczach poloniści pewnie pokonali wicelidera i lidera tabeli. Mecz z Iskrą nie należał do najłatwiejszych i był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Po zmianie stron już w pierwszej minucie drugiej połowy meczu Norbert Nestorowicz wyprowadza Polonię na prowadzenie. W pięćdziesiątej piątej minucie gospodarze doprowadzają do remisu. Taki wynik utrzymywał się do 90 minuty, kiedy to Wiktor Perlejewski zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Po tym meczu Polonia zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do lidra Startu Nidzica.

Iskra Narzym – Polonia Pasłęk 1:2 (0:0. Bramki: Nestorowicz 46’, Perlejewski 90’

Skład: Bebłowski, Perlejewski, Kruczyński, Wiczyński, Berdyczko(82, Dudkowski), Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Konczewski M(74’ Rudziński), Błażewicz, Kopycki(90’ Czubak).