Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Prowadzimy po rudzie jesiennej

23. 11. 13

 

GALERIA

Mecz Polonii Pasłęk z Tęczą Miłomłyn był nie tylko meczem o trzy punkty ale również o to kto będzie liderem tabeli po rundzie jesiennej. W sobotę lider tabeli Start Nidzica dość niespodziewanie przegrał w Rudzienicach z Czarnymi 2:1. To jeszcze bardziej zmobilizowało podopiecznych trenera Machińskiego, którzy już w dwunastej minucie meczu po golu Kamila Kopyckiego wyszli na prowadzenie. Na drugą bramkę czekaliśmy zaledwie siedem minut, kiedy to swoją pierwszą bramkę w meczu strzela Kuba Błażewicz. Na kolejną bramkę Polonii czekaliśmy do trzydziestej siódmej minuty. Swoją drugą bramkę w meczu zdobywa Kuba Błażewicz. W drugiej połowie meczu goście w pięćdziesiątej trzeciej minucie strzelają bramkę na 3:1. Wynik meczu w 86 minucie ustala Kamil Czubak i Polonia wygrywa mecz 4:1 i zostaje liderem tabeli.

Polonia Pasłęk – Tęcza Miłomłyn 4:1 (3:0). Bramki: Kopycki 12’, Błażewicz 19’ i 37’, Czubak 86’

Skład: Bebłowski, Perlejewski, Kruczyński, Wiczyński (77’ Czubak), Berdyczko, Wieliczko (55’ Bakunowicz), Konczewski H. (88’ Suckiel), Nestorowicz (65’ Gortatowski), Rudziński (80’ Olejniczak), Błażewicz, Kopycki (88’ Dudkowski)

ma

Do góry