Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

3 punkty zdobyte

24. 04. 07

Piłkarze Polonii Pasłęk pewnie zdobyły komplet punktów w meczu z Delfinem Rybno. Nie był to porywający mecz w wykonaniu naszych piłkarzy ale lepiej wygrywać w kiepskim stylu niż przegrywać w wielkim stylu. Taka jest piłka nożna. Pierwszą bramkę strzeliliśmy już w czwartej minucie meczu po rzucie karny wykonywanym przez Patryka Wieliczko. Do końca pierwszej połowy meczu wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron na kolejną bramkę czekaliśmy do siedemdziesiątej minuty, kiedy do siatki gości trafia Norbert Nestorowicz. Sześć minut później na 3:0 podwyższa Iwo Rudziński. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustala Wojtek Bakunowicz i wygrywamy 4:0.

Polonia Pasłęk – Delfin Rybno 4:0 (1:0). Bramki: Wieliczko 4’, Nestorowicz 70’, Rudziński 76’, Bakunowicz 90+ 3.

Skład: Bebłowski(78’ Kruszyński), Perlejewski, Wiczyński(46’ Olejniczak), Konczewski M(78’ Prystupa), Bakunowicz, Nestorowicz(78’ Czubak), Szawara(73’ Kruczyński), Rudziński, Sawicki(8’ Dudkowski), Wieliczko 60’ Błaszczyk) .

ma

GALERIA ZDJĘĆ

Do góry