GRZEGORZ WICZYŃSKI 1 89'
 KAMIL KUCZKOWSKI 1 90'
 TOMASZ CHWOSZCZ 1 90'
 PAWEŁ KAMIŃSKI 1 90'

Początek meczu z Płomieniem Turznica nie zapowiadał, że w nasze szeregi wkradnie się nerwowość i niepewność o końcowy wynik meczu. Po dwóch bramkach strzelonych przez Kamila Kuczkowskiego w  dwudziestej drugiej i  dwudziestej czwartej minucie prowadziliśmy 2:0. W ostatnich dwunastu minutach pierwszej połowy piłkarze gości doprowadzili do wyrównania.  Po wznowieniu gry w drugiej połowie meczu  w obu drużynach wkradła się nerwowość. Zaczęto popełniać głupie błędy, które mogły doprowadzić do utraty bramki.  W osiemdziesiątej piątej minucie Paweł Kamiński strzałem głową  wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Wynik meczu po zamieszaniu pod naszą bramką i samotnym rajdzie  przez prawie całe boisko ustalił Kamil Kuczkowski strzelając swoją trzecią bramkę w meczu. Brawa dla drużyny za ambitną grę i zachowanie zimnej krwi w końcówce meczu.