Klasa okręgowa, grupa: warmińsko-mazurska II 2023/2024
Kolejka 1 |
05-08-2023 00:00 |
Sokół Ostróda |
4 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
05-08-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
6 : 0 |
GSZS Rybno |
|
05-08-2023 00:00 |
Unia Susz |
1 : 1 |
Płomień Turznica |
|
05-08-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
1 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
05-08-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
4 : 3 |
Czarni Rudzienice |
|
05-08-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 3 |
Huragan Morąg |
|
05-08-2023 00:00 |
Start Nidzica |
4 : 2 |
MKS Działdowo |
|
05-08-2023 17:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 : 4 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 2 |
12-08-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 1 |
GSZS Rybno |
|
12-08-2023 00:00 |
Start Nidzica |
1 : 2 |
Sokół Ostróda |
|
12-08-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
4 : 2 |
Iskra Narzym |
|
12-08-2023 00:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
12-08-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
1 : 1 |
Zatoka Braniewo |
|
12-08-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
6 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
12-08-2023 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
6 : 2 |
Unia Susz |
|
12-08-2023 17:00 |
Polonia Pasłęk |
1 : 3 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
Kolejka 3 |
19-08-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
8 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
19-08-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
6 : 1 |
Huragan Morąg |
|
19-08-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 : 2 |
Czarni Rudzienice |
|
19-08-2023 00:00 |
GSZS Rybno |
2 : 4 |
Płomień Turznica |
|
19-08-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
0 : 2 |
Tęcza Miłomłyn |
|
19-08-2023 00:00 |
Start Nidzica |
2 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
19-08-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
0 : 4 |
Sokół Ostróda |
|
19-08-2023 17:00 |
Unia Susz |
1 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 4 |
26-08-2023 00:00 |
Sokół Ostróda |
5 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
26-08-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 3 |
Płomień Turznica |
|
26-08-2023 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 3 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
26-08-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
2 : 2 |
Unia Susz |
|
26-08-2023 00:00 |
Start Nidzica |
9 : 0 |
Iskra Narzym |
|
26-08-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
5 : 2 |
Wałsza Pieniężno |
|
26-08-2023 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
8 : 1 |
GSZS Rybno |
|
26-08-2023 17:00 |
Polonia Pasłęk |
1 : 3 |
Zatoka Braniewo |
|
Kolejka 5 |
02-09-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
1 : 3 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
02-09-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
1 : 1 |
Huragan Morąg |
|
02-09-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 : 2 |
Sokół Ostróda |
|
02-09-2023 00:00 |
Unia Susz |
2 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
02-09-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 1 |
MKS Działdowo |
|
02-09-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
Start Nidzica |
|
02-09-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
2 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
02-09-2023 16:00 |
GSZS Rybno |
2 : 4 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 6 |
10-09-2023 00:00 |
Sokół Ostróda |
1 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
10-09-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
6 : 1 |
GSZS Rybno |
|
10-09-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
1 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
10-09-2023 00:00 |
Start Nidzica |
7 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
10-09-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
1 : 2 |
Unia Susz |
|
10-09-2023 00:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 2 |
Zatoka Braniewo |
|
10-09-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 3 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
10-09-2023 16:00 |
Polonia Pasłęk |
2 : 2 |
Płomień Turznica |
|
Kolejka 7 |
16-09-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
2 : 0 |
MKS Działdowo |
|
16-09-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 1 |
Huragan Morąg |
|
16-09-2023 00:00 |
GSZS Rybno |
0 : 7 |
Czarni Rudzienice |
|
16-09-2023 00:00 |
Unia Susz |
0 : 4 |
Sokół Ostróda |
|
16-09-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
2 : 2 |
Iskra Narzym |
|
16-09-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
0 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
16-09-2023 16:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
0 : 2 |
Polonia Pasłęk |
|
19-09-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 3 |
Start Nidzica |
|
Kolejka 8 |
23-09-2023 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 1 |
Płomień Turznica |
|
23-09-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
4 : 4 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
23-09-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
1 : 4 |
Sokół Ostróda |
|
23-09-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 : 5 |
Wałsza Pieniężno |
|
23-09-2023 00:00 |
Start Nidzica |
5 : 0 |
Unia Susz |
|
23-09-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
4 : 0 |
GSZS Rybno |
|
23-09-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
3 : 2 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
23-09-2023 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 6 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 9 |
30-09-2023 00:00 |
GSZS Rybno |
0 : 2 |
Sokół Ostróda |
|
30-09-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
1 : 2 |
Start Nidzica |
|
30-09-2023 00:00 |
Unia Susz |
6 : 4 |
Iskra Narzym |
|
30-09-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
6 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
30-09-2023 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
4 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
30-09-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
3 : 0 |
MKS Działdowo |
|
30-09-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
6 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
30-09-2023 15:30 |
Polonia Pasłęk |
8 : 2 |
Huragan Morąg |
|
Kolejka 10 |
07-10-2023 00:00 |
Sokół Ostróda |
3 : 0 |
Płomień Turznica |
|
07-10-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 6 |
Huragan Morąg |
|
07-10-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
07-10-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 0 |
Unia Susz |
|
07-10-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
1 : 5 |
Zatoka Braniewo |
|
07-10-2023 00:00 |
Start Nidzica |
5 : 1 |
GSZS Rybno |
|
07-10-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
1 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
08-10-2023 13:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 1 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 11 |
14-10-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 3 |
Kormoran Zwierzewo |
|
14-10-2023 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 2 |
Sokół Ostróda |
|
14-10-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
2 : 2 |
Tęcza Miłomłyn |
|
14-10-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
5 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
14-10-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 4 |
Start Nidzica |
|
14-10-2023 00:00 |
GSZS Rybno |
2 : 3 |
Iskra Narzym |
|
14-10-2023 00:00 |
Unia Susz |
3 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
14-10-2023 15:00 |
Polonia Pasłęk |
5 : 1 |
MKS Działdowo |
|
Kolejka 12 |
21-10-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 1 |
Unia Susz |
|
21-10-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
0 : 3 |
Zatoka Braniewo |
|
21-10-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 : 0 |
GSZS Rybno |
|
21-10-2023 00:00 |
Start Nidzica |
4 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
21-10-2023 00:00 |
MKS Działdowo |
0 : 1 |
Huragan Morąg |
|
21-10-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 2 |
Czarni Rudzienice |
|
21-10-2023 00:00 |
Iskra Narzym |
3 : 6 |
Płomień Turznica |
|
22-10-2023 14:00 |
Sokół Ostróda |
1 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 13 |
28-10-2023 00:00 |
Czarni Rudzienice |
7 : 1 |
MKS Działdowo |
|
28-10-2023 00:00 |
Zatoka Braniewo |
3 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
28-10-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
2 : 1 |
Sokół Ostróda |
|
28-10-2023 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 4 |
Iskra Narzym |
|
28-10-2023 00:00 |
Płomień Turznica |
4 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
28-10-2023 00:00 |
GSZS Rybno |
1 : 5 |
Wałsza Pieniężno |
|
28-10-2023 00:00 |
Unia Susz |
3 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
29-10-2023 13:30 |
Polonia Pasłęk |
4 : 2 |
Start Nidzica |
|
Kolejka 14 |
04-11-2023 00:00 |
Sokół Ostróda |
4 : 3 |
Czarni Rudzienice |
|
04-11-2023 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
4 : 3 |
GSZS Rybno |
|
04-11-2023 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 : 1 |
Płomień Turznica |
|
04-11-2023 00:00 |
Start Nidzica |
3 : 3 |
Huragan Morąg |
|
04-11-2023 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 3 |
MKS Działdowo |
|
04-11-2023 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 4 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
04-11-2023 13:00 |
Iskra Narzym |
1 : 2 |
Polonia Pasłęk |
|
05-11-2023 00:00 |
Unia Susz |
3 : 3 |
Zatoka Braniewo |
|
Kolejka 15 |
12-11-2023 00:00 |
Huragan Morąg |
3 : 2 |
Iskra Narzym |
|
12-11-2023 10:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
4 : 2 |
Wałsza Pieniężno |
|
12-11-2023 10:00 |
MKS Działdowo |
0 : 3 |
Sokół Ostróda |
|
12-11-2023 10:00 |
GSZS Rybno |
0 : 2 |
Unia Susz |
|
12-11-2023 10:00 |
Zatoka Braniewo |
6 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
12-11-2023 10:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 1 |
Start Nidzica |
|
12-11-2023 10:00 |
Płomień Turznica |
4 : 5 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
12-11-2023 13:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
Kolejka 16 |
09-03-2024 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
09-03-2024 00:00 |
Płomień Turznica |
0 : 5 |
Unia Susz |
|
09-03-2024 00:00 |
Czarni Rudzienice |
3 : 2 |
Iskra Narzym |
|
09-03-2024 00:00 |
MKS Działdowo |
1 : 6 |
Start Nidzica |
|
09-03-2024 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 2 |
Sokół Ostróda |
|
09-03-2024 00:00 |
Huragan Morąg |
5 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
09-03-2024 00:00 |
GSZS Rybno |
0 : 6 |
Zatoka Braniewo |
|
09-03-2024 13:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
Kolejka 17 |
16-03-2024 00:00 |
Zatoka Braniewo |
7 : 1 |
Płomień Turznica |
|
16-03-2024 00:00 |
Sokół Ostróda |
2 : 0 |
Start Nidzica |
|
16-03-2024 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 3 |
Czarni Rudzienice |
|
16-03-2024 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
0 : 2 |
Huragan Morąg |
|
16-03-2024 00:00 |
Unia Susz |
1 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
16-03-2024 00:00 |
Iskra Narzym |
3 : 0 |
MKS Działdowo |
|
16-03-2024 00:00 |
GSZS Rybno |
0 : 4 |
Kormoran Zwierzewo |
|
16-03-2024 14:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 1 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 18 |
23-03-2024 00:00 |
Czarni Rudzienice |
3 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
23-03-2024 00:00 |
Sokół Ostróda |
4 : 1 |
Iskra Narzym |
|
23-03-2024 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
1 : 3 |
Zatoka Braniewo |
|
23-03-2024 00:00 |
Płomień Turznica |
8 : 2 |
GSZS Rybno |
|
23-03-2024 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
MKS Działdowo |
|
23-03-2024 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 5 |
Start Nidzica |
|
23-03-2024 00:00 |
Huragan Morąg |
4 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
23-03-2024 14:00 |
Polonia Pasłęk |
6 : 0 |
Unia Susz |
|
Kolejka 19 |
30-03-2024 00:00 |
Unia Susz |
- : - |
Huragan Morąg |
|
30-03-2024 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 4 |
Sokół Ostróda |
|
30-03-2024 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 : 3 |
MKS Działdowo |
|
30-03-2024 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 2 |
Czarni Rudzienice |
|
30-03-2024 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
30-03-2024 00:00 |
Iskra Narzym |
0 : 4 |
Start Nidzica |
|
30-03-2024 00:00 |
GSZS Rybno |
1 : 8 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
30-03-2024 15:00 |
Zatoka Braniewo |
2 : 1 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 20 |
06-04-2024 00:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 2 |
Unia Susz |
|
06-04-2024 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
1 : 2 |
Płomień Turznica |
|
06-04-2024 00:00 |
MKS Działdowo |
0 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
06-04-2024 00:00 |
Start Nidzica |
4 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
06-04-2024 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 2 |
Iskra Narzym |
|
06-04-2024 00:00 |
Huragan Morąg |
4 : 1 |
Zatoka Braniewo |
|
06-04-2024 00:00 |
Sokół Ostróda |
2 : 0 |
Wałsza Pieniężno |
|
06-04-2024 16:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 0 |
GSZS Rybno |
|
Kolejka 21 |
13-04-2024 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 : 1 |
Iskra Narzym |
|
13-04-2024 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
3 : 1 |
Sokół Ostróda |
|
13-04-2024 00:00 |
Unia Susz |
3 : 0 |
MKS Działdowo |
|
13-04-2024 00:00 |
Zatoka Braniewo |
4 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
13-04-2024 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
13-04-2024 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 : 3 |
Start Nidzica |
|
13-04-2024 00:00 |
GSZS Rybno |
2 : 3 |
Huragan Morąg |
|
13-04-2024 16:00 |
Płomień Turznica |
1 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 22 |
20-04-2024 00:00 |
Czarni Rudzienice |
9 : 1 |
GSZS Rybno |
|
20-04-2024 00:00 |
MKS Działdowo |
0 : 1 |
Zatoka Braniewo |
|
20-04-2024 00:00 |
Start Nidzica |
5 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
20-04-2024 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
4 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
20-04-2024 00:00 |
Iskra Narzym |
1 : 3 |
Wałsza Pieniężno |
|
20-04-2024 00:00 |
Sokół Ostróda |
5 : 1 |
Unia Susz |
|
20-04-2024 00:00 |
Huragan Morąg |
2 : 1 |
Płomień Turznica |
|
20-04-2024 14:00 |
Polonia Pasłęk |
1 : 0 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
Kolejka 23 |
27-04-2024 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 1 |
Iskra Narzym |
|
27-04-2024 00:00 |
Wałsza Pieniężno |
2 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
27-04-2024 00:00 |
Unia Susz |
1 : 2 |
Start Nidzica |
|
27-04-2024 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 2 |
Czarni Rudzienice |
|
27-04-2024 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 1 |
Huragan Morąg |
|
27-04-2024 00:00 |
GSZS Rybno |
1 : 2 |
MKS Działdowo |
|
27-04-2024 17:00 |
Polonia Pasłęk |
3 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
29-04-2024 00:00 |
Sokół Ostróda |
4 : 2 |
Zatoka Braniewo |
|
Kolejka 24 |
04-05-2024 16:00 |
Huragan Morąg |
- : - |
Polonia Pasłęk |